Sıkça Sorulan Sorular

 

Sıkça Sorulan Sorular

Banka Hesap Numaralarımız 

Firma Ünvanı :
EGELİS MÜHENDİSLİK PROJE DANIŞMANLIK 
İNŞAAT TAAHÜT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Şube Kodu : 1788/ Esentepe / BURSA
IBAN : TR62 0001 0017 8882 9017 3050 01
Hesap Numarası : 1788/82901730-5001

 

“Teslimat kaç günde gerçekleşir?”

Ürünler aynı günde kargoya verilir. Özel İmalat Ürünler Bilgi Verilerek Teslimat Süresi Belirlenir. Stokta olmayan ürünler sitemizde yayımlanmamaktadır.

Ürünleriniz garantili mi ?

%100 orijinal ürünler satılmaktadır . Her ürünün garantisi imalatçı veya Distrübütör firması tarafından verilmektedir. Garanti dışı kalan durumlarda Beo Müşteri Memnuniyeti 0850 532 37 47 hattımızı arayarak en uygun fiyatlarla servis hizmeti almanızı sağlayabiliriz. ( Bu hizmet şu anda sadece Türkiye Müşterilerimizde Geçerlidir)

Ödemelerde taksit var mı ?

Evet Tüm Banka Kartları ve Kredi Kartlarına 12 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır. 256 bit ve 3d secure güvenlik sistemi ile korunan müşteri güvenliği ile kurumumuzda hiç bir koşulda müşteri bilgileri saklanmamaktadır. İlgili bankanın kayıtları hizmet akdi için geçerlidir.

Siteniz Güvenlimi ?

Sitemiz Comodo SSL Sertifikalı ve 100 Bin USD ye kadar alışveriş sigortalıdır. Bunun yanı sıra ödeme ekranı sitemizden bağımsız olarak PAYTR firması tarafından 256 bit ve 3d secure güvenlik sistemi ile güvence altına alınmıştır. ( PAYTR, 6493 Sayılı Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren lisanslı bir ödeme kuruluşudur )

Alıcının ürünü iade etmesi için ne kadar süresi vardır?

Alıcı, iade talebini ilettikten sonra 3 takvim günü içerisinde iade kargo bilgilerini içeren maili destek@beoturkey.com adresine bildirmelidir. Bu süre içerisinde iade kargo bilgilerinin girilmemesi durumunda alıcıya bir hatırlatma e-postası gönderilir. E-posta gönderiminin ardından 24 saat içerisinde alıcı ürünü iade etmezse iade talebi otomatik olarak iptal olur.

Kuponla aldığım ürünü iade edersem kuponu tekrar kullanabilir miyim?

Kupon kullanılarak alınan ürünlerin iade veya iptalinde sepetin tamamının iade veya iptal edilmesi gerekir. Kullanım süresi devam ediyorsa kupon hesaba tekrar yüklenir. Kısmı iade ile kullanım süresi geçtikten sonra yapılan iptal ve iade işlemlerinde kupon hesaba tekrar yüklenmez. Önemli Not: Kampanya şartlarına bağlı olarak kupon iade durumu değişiklik gösterir.

Profesyonel Müşteri / Bayi Ekranı nedir? ( B2B) 

Nasıl Üye olabilirim?  Profesyonel Müşteri – Bayi Ekranı Hizmeti Endüstriyel soğutma Sistemleri , Klima Sistemleri Sektöründe hizmet gösteren Sistemde Bayi – Servis – Satış Noktası olarak hizmet veren firmaların ürünleri özel iskontolarla alabildikleri bir platform dur detaylar için Müşteri Hizmetleri Yetkilimizden alabilirsiniz 0850 532 37 47