Tecumseh Kompresör

80 yıldan fazla bir süredir milyonların hayatlarına dokunmak.

Gösteri performansı. Tecumseh Products Company LLC, klima ve soğutma endüstrisine ekstra bir ürün yeniliği, müşteri güven ve ürün kalitesi boyutu getirmesiyle ünlüdür. Yenilikçi ruhumuz ve ürün performansımızın bir sonucu olarak, insanlar her gün ürünlerimize güveniyor. Tam anlamıyla milyonların hayatlarına değiniriz.

Erken başlangıçlar. 1937 yılında tüketici buzdolapları için ilk “hermetik” kompresörü geliştirdik. Tecumseh ticari soğutma ve merkezi ev iklimlendirmesi ile eşanlamlı hale geldiği için 1953 yılında otomotiv klima kompresörleri de dahil olmak üzere ürün grubumuzu genişlettik. 1959'da ticari uygulamalar için ilk yüksek hızlı hermetik sızdırmaz kompresörü geliştirdiğimizde.

Odaklanmış bir şirket. Ürün üretim odağımız sabit kalsa da, Tecumseh Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika ve Hindistan'daki araştırma ve geliştirme mühendislik laboratuvarlarına büyük yatırımlar yaptı. Ayrıca dünya çapındaki üniversitelerde Ar-Ge tesisleri ile ortaklık kurduk. Bu tesisler sadece mühendislik ürün çözümlerinden sorumlu değildir, ancak üniversite ortaklarımız ürünlerimizin insanoğlunun ve çevreyle nasıl etkileşim kurduğuna ilişkin Hayat Bilgisi Araştırmaları da sunmaktadır.

Tecumseh yeniliği. Bugün, ticari soğutma, konut ve özel iklimlendirme ve ev tipi buzdolapları ve dondurucular için hermetik sızdırmaz kompresörlerin tam bir hat mühendisliği yapıyoruz. Ama uzmanlığımız orada bitmiyor; Ayrıca komple bir kapalı ve açık yoğuşmalı üniteler, evaporatör bobinleri, ısı pompaları, komple soğutma sistemleri ve yetkili yedek parçalar sunuyoruz.

Global ürünler Ürünlerimiz dünya çapında gerektiğinde dört kıtada üretim tesislerinden hızlıca erişilebilir. Dünyadaki tesislerimiz ve tesis konumlarınız arasında koordinasyon sağlayabilir, bu sayede ürün seçimi, özellikleri ve teslimatı sağlanır.

Değişmeyen taahhüt. Tecumseh, yirmi yıldan fazla bir süredir soğutma ve iklimlendirme pazarının zorluklarına cevap vermiş, hizmet verdiğimiz sektörü desteklemek için geliştirilmiş ürün ve hizmet ile ön plana çıkmıştır. Kalite kontrolüne yönelik şirket çapında bir özveri, Tecumseh'yi büyük soğutma ve iklimlendirme üreticilerinden en yüksek kalite derecesine sahip olmuştur. Ve istihdam ettiğimiz insanlar, birçok ülkede, her gün çok sayıda hayata dokunmaktan onur duyar.

1–20 / 21 sonuç gösteriliyor

Products 1 - 20 from 21. Products on page