LAE ELECTRONIC

Üretim birimlerinin doğuya doğru kayması ve batı işletmelerinde endemik bir kriz yaşandığı bir zamanda, LAE electronic elektronik sıcaklık kontrolünde bir ölçüt olmaya devam ediyor.
Kontrolörlerimizin kalitesi nedeniyle milyonlarca buzdolabı, hücre, fırın, inkübatör, klima, sera, iklim odası ve diğer ekipman parçaları mükemmel çalışır.
Kanada'dan Avustralya'ya, Avrupa'dan Asya'ya, LAE markası kalite, yenilik ve güvenilirlik ile ünlüdür. Soğutma, ısıtma ve iklimlendirme endüstrilerindeki başlıca OEM'lerle oluşturulan sağlam ortaklıkların kanıtladığı LAE ürünlerini satan ve kullanan kişiler için güç ve güvenlik kaynakları.
Bütün bunlar, alanında edindiği derin deneyimler ve uygulama özellikleri ile ilgili sorunları içeren bilgi birikimi ve bunları mükemmel sonuçlar ile çözme yeteneği ile mümkün olmuştur.
Bu bizim en önemli varlığımızı temsil ediyor ve dünya çapında işçilerimizin meyvelerini gururla ihraç etmemizi sağlıyor.

LAE elektroniklerinin ilerleyişinin ardındaki itici güç daima araştırma ve geliştirme departmanı olmuştur.
Ar-Ge, iyi eğitimli uzmanlar kullanır. Mükemmel üniversite geçmişlerinin ötesinde, LAE araçlarının hedeflendiği cihazların işleyişi hakkında iyi geliştirilmiş bir bilgiye sahipler.
Ar-Ge mühendisleri her zaman dünyanın en iyi üreticilerinin uluslararası standartlara uygunluğu kanıtlanmış güvenilirlikteki bileşenleri kullanırlar. Bu, teknolojik açıdan ve son derece yüksek güvenlik seviyelerinde optimal sonuçların elde edilmesine katkıda bulunur.
Ürünler, CE direktiflerine uygun olduklarını ve daha da önemlisi en zorlu koşullarda bile doğru şekilde çalıştıklarını garanti eden en sıkı Avrupa standart testlerine tabi tutulurlar.
Kanunun öngördüğü son tarihten önce, Ocak 2006 tarihinden itibaren üretilen tüm LAE markalı ürünler, halihazırda RoHS (kurşunsuz) standartlarına uygun hale gelmişti.

Hızlı ve zamanında teslimatlar, kaliteyi tehlikeye atmadan ve hataları en aza indirmeden daha düşük maliyetler. Bunlar, organizasyonumuzu hizmetimizi sürekli geliştirmeye iten zorunluluklardır.
Eğitimli teknisyenlerin gözetimi altında, otomatik alma ve yerleştirme makineleri ve bilgisayarlı test sistemleri, üretimde sürekli yüksek kalite seviyeleri sağlarken, maliyetleri de rekabetçi tutar.
Verimli bir bilgi teknolojisi sistemi, siparişlerin, satın almaların, stoklama ve teslimatların genel yönetimini koordine etmeyi ve optimize etmeyi mümkün kılar. Sonuç, kullanımdaki hız, taleplerin tahmin edilebilme kapasitesi ve depomuzdaki malların son müşteriye kadar izlenebilirliğidir. .

60 ülkede satış mağazaları, dünya çapındaki büyük OEM'ler, üretim hacimleri ve her yıl genişleyen pazarlar ile uzun yıllara dayanan ortaklıklar. Bu, firmamızın sektörünün zirvesindeki olumlu kaydıdır.
Ana hedefimiz, yeni müşteriler edinmenin ötesinde, mevcut iş ortaklarımızı tatmin etmektir.
Bu hedef, her şeyden önce, yetenekli, çok tecrübeli, çok dilli bir ekipten oluşan satış servisimizde gelir.
Bu ekip, LAE ile piyasa arasında hassas bir temas noktası olarak çalışır ve şirketin diğer stratejik sektörlerine olan talep durumu hakkındaki değerli bilgileri derhal iletir.
Bu, müşterilerin değişen ihtiyaçlarına ve çalışma yöntemlerine yüksek düzeyde duyarlılık sağlamaya ve sonuç olarak OEM'lerle ve distribütörlerle gittikçe artan katı ilişkiler ve sinerjiler yaratmaya katkıda bulunur.

Standart ürünlerine ek olarak, LAE elektronik, her zaman özel olarak tasarlanmış kartlar tasarladı, geliştirdi ve üretti.
Ana varlığımız, müşteri beklentilerini ve gereksinimlerini tam olarak karşılayan kontrol cihazları oluşturmak için uzman ve güvenilir tavsiyelerde bulunma kapasitesidir.
Bu, dünyaca ünlü şirketler ile çalışma ilişkileri kurmamızı sağladı.
AGA Foodgroup (soğutma), Foster Buzdolabı (soğutma), Atlas Copco (hava işleme), Ginis Ginidis (soğutma), Cool Kompakt (soğutma), Jordao Soğutma Sistemleri (ticari soğutma), Criosbanc Carrier (ticari soğutma), LEC soğutma (tıbbi soğutma), Diktaş (soğutma), LTH (ikram ve ticari soğutma), Dometic (soğutma), Olitrem (soğutma), EPTA grubu (ticari soğutma), Splendid Olimpia (klima), Eurotec Dexion (soğutma), Williams Soğutma ( soğutma).

Eğitim, seminerler ve saygın ulusal ve uluslararası ticaret fuarları, LAE Elektronik Ar-Ge departmanının bilgi ve sezgisinden gelen sürekli yeniliklerimiz hakkında halkı tanıtmak ve bilgilendirmek için tercih ettiğimiz araçlardır.
LAE, müşterilerine ve perakendecilere, farklı dillerdeki kataloglar, CD-ROM'lar, animasyonlar ve diğer belgeler gibi hızlı ve kullanımı kolay ücretsiz öğrenme ve eğitim araçları sunmaktadır.
LAE elektronik, dünya motosiklet şampiyonası 125cc sınıfında yer alan takımlardan birine sponsor olarak imajını da destekliyor.

9 sonuç gösteriliyor

Products 1 - 9 from 9. Products on page