Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
SATIŞTA BİTMEYEN TİCARET ANLAYIŞIMIZ ÇERÇEVESİNDE ; 

Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı ithalatçı veya üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını ithalatçı veya üretici firmalar belirlemektedir.

Satın alınan ürünün arızalanması durumunda ; Türkiye tüm illerde ve KKTC de faaliyet gösteren Yetkili Servislerimiz TC Sanayi Bakanlığının Dayanıklı Tüketim Ürünleri Tamirat ve Yedek parça bulundurulması ile ilgili açıklamış olduğu kanunlar çerçevesinde Garanti Kapsamına giren durumlar , dahilinde ücretsiz olarak hizmet vereceklerdir.

Müşteri Destek Departmanımız : 0850 532 37 47 nolu hattımızdan her an destek için hazırdır. 
Garanti süresi dolan ya da garanti kapsamında olmayan arızalar da en iyi fiyat sunma politikamız çerçevesinde bize ulaşınız.

Ürün İade Şartları

Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır. Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur. Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 14 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için şirketimiz girişimde bulunur. Ürün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir. Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için iade hakkı kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.