Fiyat Avantajını Nasıl Sağlıyoruz

Fiyat Avantajını Nasıl Sağlıyoruz ? 

BEO GROUP ; konusunda uzmanlaşmış global ortamda marka değeri yüksek , kaliteli, garantili, %100 orijinal ürün sunan ; İthalatçı, İmalatçı tedarikçi iş ortaklarıyla yapmış olduğu anlaşmalar gereği direk aracısız hizmet sunmaktadır. Sitemizde yayımlamış olduğumuz fiyatlarımız perakende satış fiyatlarıdır. Hali hazırda arza sunulan aynı kalitede ki ürünlerden hesaplı olmasının altında yapmış olduğumuz uzun soluklu iş ortaklıklarının yanı sıra bir çok markanın direk yetkili satış , imalat destek ortağı olmamız en iyi avantajlı ürün politikamızı gerçekleştirmektedir.

” Amacımız hiç bir zaman sadece ürün satmak ya da satış da biten ticaret olmadı “

bu ilkeyle 30 yıl önce çıkmış olduğumuz yolda aynı kararlılıkla devam etmekteyiz.

Nihai tüketicilerimizin yanında , hem üreticiyi, hem de özel toptan satış fiyatlarımızla bayi iş ortaklarımızı da desteklemekteyiz.

Firmamız bünyesinde geliştirmiş olduğumuz ERP yazılımımızla en doğru ürünü, en hesaplı şekliyle sunabilmekteyiz.

Proje Destek ekibimiz konusunda uzman mühendisler ve teknik kadromuzla her an size destek vermektedirler .

Toptan Satış Platformu 

” Profesyonel Ayrıcalık ” 

Yurt çapına yayılmış bayi ağımıza ” On Line ” hizmet vermek, piyasa fiyatlarının altında profesyonel ürünler sunabilmek amaçlı geliştirmiş olduğumuz bir platformdur. İmalatını , İthalatını , Distribütörlüğünü yapmış olduğumuz “cihaz ,ekipman,yedek parça” ürünlerin profesyonellere yönelik ticareti yapılmaktadır. Bayi – İş ortağı kapsamında değerlendirilen bu platform özel üyelik sistemi ile çalışmaktadır.

Detaylar için 0 850 532 37 47 müşteri destek birimimiz ile irtibata geçiniz.